יקב בהט – יקב בוטיק בקיבוץ עין זיוון

יקב בהט הוא יקב בוטיק משפחתי בפיקוח בד״צ מהדרין של איגוד הרבנים בישראל בנשיאותו של הרה״ג חיים לוי שליט״א בני ברק, הממוקם בקיבוץ עין זיוון בצפון רמת הגולן.
עופר בהט, מומחה לשימור וקירור פרי, חלם במשך עשרות שנים להפיק יין משלו. להרפתקת ייצור היין הראשונה שלו יצא באמצעים הפשוטים ביותר, במחסן ליד הבית, עם חביות, דליים וציוד מושאל מחברים. מקור הענבים בהם השתמש היה משובח – ענבי צפון רמת הגולן הגדלים בגובה 1000 מ', וידועים באיכותם ובטעמם בעולם כולו. לאחר התנסות ממושכת ולמידה מהטובים בתחום, החליט עופר לפתוח את היקב ומרכז המבקרים לקהל הרחב ולשתף את הציבור באהבתו הגדולה ליין.

כיום מיוצרים ביקב בהט כ-10,000 בקבוקים כל שנה מענבים שנבצרים בעמק קוניטרה, ולמרגלות הר בנטל, הנמצאים בצפון רמת הגולן בגובה שמעל 1000 מטר מעל פני הים. יינות היקב נמכרים באופן בלעדי במקום ואינם משווקים במקומות אחרים. אך ניתן לקבל אותם במשלוח עד הבית. בנוסף ליין יקב בהט מייצר גם ליקרים מכמה סוגים ליקרים בניהם דובדבנים ואוכמניות הגדלים במטעי הסביבה.

שעות פעילות היקב ראשון - חמישי שעות: 10:00-19:00 שישי וערבי חג שעות: 10:00-17:00 שבת סגור * בחורף נסגר שעה לפני

ofer

בנוסף ליין יקב בהט מייצר גם ליקרים מכמה סוגים ליקרים בניהם דובדבנים ואוכמניות הגדלים במטעי הסביבה.
אבן הבהט – בהט היא אבן נדירה ויקרה. בטבע, האבן רכה ושקופה, אך היא משנה את צבעה בהתאם למינרל איתו היא באה במגע. האבן משנה את צבעה גם במגע עם מים ובשינוי תאורה. ניתן למצוא את האבן בצבעי שחור, אדום, ירוק וורוד, סגול וצהוב. מלבד יכולתה של האבן להחליף צבעים, היא מתאפיינת במתן כוחות.

מרכז מבקרים ובר יין
מרכז המבקרים של יקב בהט מכיל 65 מקומות ישיבה למבקרים ובר יין לטעימות. במרכז ניתן לערוך אירועי יין מסוגים שונים הכוללים טעימות יין וביקור ביקב תוך הכרות עם תהליך הפקת היין. בעונת הבציר ניתן גם לבקר בכרמים הסמוכים ליקב. במקום פעילות ייחודית לילדים וכן חנות בוטיק לממכר מגוון רחב של גבינות, יינות, ליקרים, ומעדנים מתוצרת הגולן והסביבה. כמו כן תוכלו למצוא מגוון של אביזרים וציוד נלווה לתרבות היין. במרכז המבקרים של היקב מגיש גם אוכל כגון: פיצות, סלטים, מרקים ופלטות גבינות.

על היין
יקב בהט הוא יקב בוטיק והפקת היין ביקב מתבצעת ברובה באופן ידני מסורתי. המעקב אחרי תהליך הפקת היין מוקפד ומדוקדק מגידול הענבים בכרם, בחירת הזנים, הבציר והפקת היין משלב התסיסה, דרך היישון ועד הביקבוק. היקב מייצר יין משנת 2007 ובכל שנה אנו מפתחים יינות חדשים ומפתיעים.

היקב בפיקוח בד״צ מהדרין של איגוד הרבנים בישראל בנשיאותו של הרה״ג חיים לוי שליט״א בני ברק. לתעודה לחצו כאן

טלפון להזמנות: יקב: 04-6993710 נייד: 050-8771770

יקב בהט בפייסבוק

שעות פעילות היקב
ראשון – חמישי
שעות: 10:00-18:00
שישי וערבי חג
שעות: 10:00-16:00
שבת סגור
* בחורף נסגר שעה לפני

היקב בפיקוח בד״צ מהדרין
של איגוד הרבנים בישראל בנשיאותו
של הרה״ג חיים לוי שליט״א בני ברק.
לתעודה לחצו כאן

טלפון להזמנות:
יקב: 04-6993710
נייד: 050-8771770

יקב בהט בפייסבוק

    לפרטים נוספים, שאלות והזמנות צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם